O nas

Biuro Podróży ATTIS działa od 2004 r. Naszą specjalizacją jest organizacja wycieczek, zielonych szkół, imprez integracyjnych, motywacyjnych i konferencji. Nasz produkt skierowany jest do szkół, zakładów pracy oraz różnego rodzaju firm i instytucji.

Wszystkich naszych klientów traktujemy w sposób szczególny, naszym głównym celem jest Państwa satysfakcja z oferowanych przez nas usług. Doświadczenie w branży turystycznej zdobywamy już od ponad 10 lat, pozwala nam to tworzyć programy w sposób fachowy i efektywny. Niejednokrotnie modyfikujemy je, biorąc pod uwagę indywidualne sugestie i życzenia klientów. Korzystamy z usług  zaufanych przewoźników, oferujących autokary na wysokim poziomie, Bardzo starannie dobieramy bazę noclegową, współpracujemy z profesjonalną grupą pilotów i przewodników. Wycieczki przygotowane w naszym biurze pozwolą Państwu odkryć przepiękne zakątki naszego kraju jak i całej Europy, a jednocześnie pozwolą na chwile relaksu i dobrej zabawy.

W ofercie posiadamy także wczasy, wycieczki, kolonie, obozy i zimowiska dla osób indywidualnych. Współpracujemy z największymi polskimi touroperatorami.

Posiadamy:
- Zaświadczenie o wpisie do rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego pod numerem 941,  wydane przez Marszałka Województwa
- Polisę ubezpieczeniową organizatora turystyki Europaische Reiseversicherung AG Oddział Polska

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.Biuro Podróży ATTIS
ul. Nowolipki 27
01-010 Warszawa
tel/fax 22 636 56 49
tel kom: 728 492 862
tel kom: 535 520 010 

nr GG: 5319432
Email: attis@attis.net.pl